Okresní soutěž mladší přípravka | |||||
ročník 2016, H2A, Přípravka - mladší, číslo 2016218H2A | |||||
Přípravka - mladší 3. třída skupina A | |||||
KOLO | HRACÍ DEN | DATUM | ČAS | ROZLOSOVÁNÍ JARO 2017 | SKÓRE |
12. | ST | 5.4.2017 | 17:30 | Stratov : Milovice B | 9:5 |
13. | ST | 12.4.2017 | 18:00 | Milovice B : Kostomlaty | 5:4 |
14. | ST | 19.4.2017 | 18:00 | Kovanice : Milovice B | 4:2 |
15. | ST | 26.4.2017 | 18:00 | Milovice B : Bohemia Poděbrady B | 6:12 |
16. | ST | 3.5.2017 | 18:00 | Polaban Nymburk B : Milovice B | 13:9 |
17. | ST | 10.5.2017 | 18:00 | Pátek B : Milovice B | 4:20 |
18. | ST | 17.5.2017 | 18:00 | Milovice B : Drahelice | 10:7 |
19. | ST | 24.5.2017 | 18:00 | SADSKÁ B : Milovice B | 7:13 |
20. | ST | 31.5.2017 | 18:00 | Milovice B : AFK NYMBURK | 5:7 |
21. | ST | 7.6.2017 | 18:00 | Poříčany : Milovice B | 3:11 |
22. | ST | 14.6.2017 | 18:00 | Milovice B : Přerov nad Labem | 10:10 |
KOLO | HRACÍ DEN | DATUM | ČAS | ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2016 | SKÓRE |
1. | ST | 7.9.2016 | 17:00 | Milovice B : Stratov | 3:7 |
2. | ST | 14.9.2016 | 17:00 | Kostomlaty : Milovice B | 6:3 |
3. | ST | 21.9.2016 | 17:00 | Milovice B : Kovanice | 1:6 |
10. | PÁ | 23.9.2016 | 17:00 | Milovice B : Poříčany | 7:3 |
4. | ST | 28.9.2016 | 17:00 | Bohemia Poděbrady B : Milovice B | 11:8 |
5. | ST | 5.10.2016 | 17:00 | Milovice B : Polaban Nymburk B | 7:2 |
6. | ST | 12.10.2016 | 17:00 | Milovice B : Pátek B | 10:1 |
11. | PÁ | 14.10.2016 | 17:00 | Přerov nad Labem : Milovice B | 6:10 |
7. | ST | 19.10.2016 | 17:00 | Drahelice : Milovice B | 6:6 |
8. | ST | 26.10.2016 | 16:30 | Milovice B : SADSKÁ | 10:8 |
9. | ST | 2.11.2016 | 16:00 | AFK NYMBURK : Milovice B | 7:13 |
Tabulka celková | |||||||
Pořadí | Klub | zápasy | výhra | remíza | prohra | skóre | body |
1. | Bohemia Poděbrady B | 22 | 20 | 0 | 2 | 277:112 | 60 |
2. | TJ Sokol Stratov | 22 | 19 | 0 | 3 | 221:87 | 57 |
3. | TJ Kovanice | 22 | 17 | 0 | 5 | 168:86 | 51 |
4. | AFK Milovice B | 22 | 11 | 2 | 9 | 175:143 | 35 |
5. | TJ Drahelice | 22 | 9 | 4 | 9 | 155:136 | 31 |
6. | Kostomlaty nad Labem | 22 | 10 | 1 | 11 | 144:150 | 31 |
7. | POLABAN Nymburk B | 22 | 10 | 1 | 11 | 188:161 | 31 |
8. | AFK NYMBURK | 21 | 10 | 0 | 11 | 172:178 | 30 |
9. | Přerov nad Labem | 22 | 7 | 3 | 12 | 181:182 | 24 |
11. | AFK SADSKÁ B | 20 | 7 | 0 | 13 | 126:160 | 21 |
10. | Poříčany | 21 | 4 | 1 | 16 | 78:171 | 13 |
12. | TJ Pátek B | 22 | 0 | 0 | 22 | 72:391 | 0 |