Fotbalový turnaj - O pohár starostky městyse Kounice
mladší přípravka – nar. 1.1.2009 a mladší
 
Na úplný závěr sezóny jsme si zajeli pro krásné 3. místo do Kounic.  Turnaj jsme si všichni moc užili, hlavně naši svěřenci. Přestože jsme první utkání, i po důkladné předzápasové rozcvičce, prohráli jednoznačným rozdílem, tak se kluci nepoložili a již další utkání odehráli v mnohem lepším, bojovnějším způsobem, s prvky kombinační hry, což vyústilo v jednoznačná vítězství. Jelikož jsme ve skupině nemohli skončit lépe jak druzí, utkali jsme se následně o konečné 3. místo s FŠ Velký Osek. Utkání jsme odstartovali rozpačitě, dlouho jsme se rozkoukávali, ale podržel nás několika vynikajícími zákroky brankář M. Tancl. Utkání jsme nakonec otočili v náš prospěch a vítězstvím 4:2 jsme začali oslavovat krásné 3. místo.
Turnaj ovládl náš přemožitel tým AFK Nehvizdy, druhé místo získalo domácí mužstvo Sokol Kounice. Zaslouženou odměnu si také odvezl Marek Tancl, který obdržel cenu pro nejlepšího brankáře turnaje.
 
Turnaj jsme odehráli v tomto složení: M. Tancl, P. Hrbek, O. Šebele, J.Janek, J. Bohuslav, T. Zabilanský, F. Soukup, P. Lehocký, V. Hlawiczka, 
 
Váš trenér